Hory » Jeseníky
← zpět na hlavní stránkuV pohoří Jeseníky je dnes v provozu 3 lyžařské areály. V provozu je 2 lanovek a vleků. Otevřeno a upraveno je 0 km sjezdovek.
Řadit dle: abecedy | nejvíce otevřených sjezdovek
Filtrovat: v provozu | mimo provoz
Andělská Hora
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [0 km z 3.15 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-16 12:01:03 |
Branná
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0 km z 2.15 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-16 06:01:04 |
Červenohorské sedlo
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 9 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 12 [0 km z 7.28 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-09 06:01:03 |
Dolní Údolí - U Pekina
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [1.56 km z 1.56 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 14:20:41 |
Filipovice
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0 km z 2.1 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-15 12:01:04 |
Františkov - X-Park
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.615 km z 0.615 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-03 17:23:44 |
Hlubočky
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:30 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 6 [1.45 km z 1.45 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-24 15:33:29 |
Horní Guntramovice
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 17:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0.6 km z 0.6 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 13:41:10 |
Horní Lhota - Vaňkův kopec
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 6 [2.205 km z 2.205 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 14:16:56 |
Horní Václavov - Čerťák
0| Stav: | Provoz areálu není znám |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0 km z 2.55 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-01-11 21:36:11 |
Hraběšice
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0 km z 0.9 km] |
| Aktualizace dat: | 2025-12-31 16:44:53 |
Hrubá Voda
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 5 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 6 [0 km z 2.85 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-17 06:01:04 |
Karlov pod Pradědem (Ski Aréna Karlov)
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 10 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 16 [0 km z 12.25 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-30 12:01:04 |
Karlov pod Pradědem - Pawlin
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [1.48 km z 1.48 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-24 15:37:32 |
Karlova Studánka - Pradědova aréna
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0 km z 0.55 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-25 06:01:03 |
Klepáčov
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 5 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0.86 km z 1.12 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-25 06:01:03 |
Kopřivná
0| Stav: | Provoz pá-ne |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 1 z 5 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0 km z 3.35 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-20 06:01:03 |
Kouty nad Desnou
0| Stav: | Provoz o víkendu |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 1 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 11 [0 km z 11.52 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:05 |
Kouty nad Desnou - Kareš
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [0.97 km z 0.97 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-17 13:45:41 |
Lipová-Lázně - Lázeňský vrch
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 17:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [1.355 km z 1.355 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-13 12:17:08 |
Lipová-Lázně - Miroslav
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [0 km z 2.9 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-01 12:01:03 |
Loučná nad Desnou - Oaza
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:30 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [1.17 km z 1.17 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-13 12:37:52 |
Ostružná
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 17:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 6 [0 km z 2.5 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-14 12:01:03 |
Ostružná - Řetězárna
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.8 km z 0.8 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-06 14:09:42 |
Ovčárna - Praděd (Figura)
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 7 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 9 [0 km z 4.8 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:05 |
Petříkov - Kaste
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [0 km z 3.05 km] |
| Aktualizace dat: | 2025-06-04 10:29:23 |
Petříkov - SKI Petříkov
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0 km z 1.2 km] |
| Aktualizace dat: | 2025-10-16 18:18:19 |
Přemyslov
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0 km z 1.75 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-12 12:01:03 |
Ramzová
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 5 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 8 [0 km z 9.1 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:05 |
Skiarena Vrbno
0| Stav: | Provoz areálu není znám |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 5 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0 km z 3.024 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-01-11 21:32:49 |
Vernířovice - Brněnka
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [1.73 km z 1.73 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 14:18:40 |
Vraclávek
0| Stav: | Areál zrušen |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0 km z 0.59 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-01-02 11:47:25 |
Zborov
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 17:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.73 km z 0.73 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-06 14:12:47 |
