Hory » Jizerské hory
← zpět na hlavní stránkuV pohoří Jizerské hory je dnes v provozu 1 lyžařský areál. V provozu je 0 lanovek a vleků. Otevřeno a upraveno je 0 km sjezdovek.
Řadit dle: abecedy | nejvíce otevřených sjezdovek
Filtrovat: v provozu | mimo provoz
Albrechtice v Jizerských horách - Detoa
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.542 km z 0.542 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 14:08:14 |
Albrechtice v Jizerských horách - Mariánská hora (U Robina)
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0.26 km z 0.26 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-06 14:19:38 |
Albrechtice v Jizerských horách - Světlý vrch
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0.4 km z 0.4 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 14:09:59 |
Bedřichov
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 9 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 11 [0 km z 4.805 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:03 |
Desná - Černá Říčka
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:30 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [0 km z 2.55 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:03 |
Hrabětice - Severák
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 12 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 13 [0 km z 4.265 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:03 |
Josefův Důl
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 5 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [0 km z 2.06 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-16 06:01:03 |
Kořenov - Příchovice
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 20:30 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 6 [0 km z 3.37 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-20 06:01:02 |
Kořenov - Rejdice
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 7 [0 km z 3.985 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-15 12:01:02 |
Lučany nad Nisou - U pily
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.7 km z 0.7 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 14:36:25 |
Plavy
0| Stav: | Areál zrušen |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [2.71 km z 2.71 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-02-12 13:54:47 |
Smržovka - Filip
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.85 km z 0.85 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-17 13:40:58 |
Tanvaldský Špičák
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 9 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 10 [0 km z 8.5 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:03 |
Zásada
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.6 km z 0.6 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-03 16:02:03 |
Zlatá Olešnice
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [1.315 km z 1.315 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-02-26 19:19:14 |
