Hory » Králický Sněžník
← zpět na hlavní stránkuV pohoří Králický Sněžník je dnes v provozu 1 lyžařský areál. V provozu je 0 lanovek a vleků. Otevřeno a upraveno je 0 km sjezdovek.
Řadit dle: abecedy | nejvíce otevřených sjezdovek
Filtrovat: v provozu | mimo provoz
Dolní Morava - Sněžník
0| Stav: | V provozu |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 20:30 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 7 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 12 [0 km z 10.25 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-20 06:01:03 |
Dolní Morava - Větrný vrch
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [3.4 km z 3.4 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-24 15:31:26 |
Kraličák
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 6 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 17 [0 km z 11.37 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-16 12:01:03 |
Kunčice
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 7 [0 km z 4.5 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-16 12:01:03 |
Paprsek
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0 km z 1.2 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-16 12:01:03 |
