Hory » Krkonoše
← zpět na hlavní stránkuV pohoří Krkonoše je dnes v provozu 2 lyžařské areály. V provozu je 0 lanovek a vleků. Otevřeno a upraveno je 0 km sjezdovek.
Řadit dle: abecedy | nejvíce otevřených sjezdovek
Filtrovat: v provozu | mimo provoz
Benecko
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 17 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 18 [0 km z 5.538 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:04 |
Černý Důl
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 7 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 12 [0 km z 8.5 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:04 |
Dolní Dvůr - Luisino údolí
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0 km z 0.9 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-16 12:01:02 |
Dolní Dvůr - Ski Family
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 6 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 8 [0 km z 1.45 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-30 06:01:03 |
Harrachov - Amálka
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 08:00 - 17:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0.4 km z 0.4 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-24 13:22:39 |
Harrachov - Čertova hora
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 6 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 8 [0 km z 8.15 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:03 |
Harrachov - Zákoutí
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0.47 km z 0.47 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-24 13:13:05 |
Herlíkovice | Bubákov - sjezdovky
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 7 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 10 [0 km z 10.135 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:04 |
Horní Albeřice
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 0 [0 km z 0 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-02-26 18:45:02 |
Jablonec nad Jizerou - Kamenec
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 08:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 6 [0 km z 3.455 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:03 |
Janské Lázně - Černá hora
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 13 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 20 [0 km z 21.03 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:04 |
Kozákov
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 17:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [1.95 km z 1.95 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-06 11:56:36 |
Malá Úpa
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 10 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 13 [0 km z 6.875 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-30 12:01:04 |
Mladé Buky
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 10 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 10 [0 km z 2.4 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-21 06:01:03 |
Nová Paka - Máchovka
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 14:00 - 18:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [0.95 km z 0.95 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 14:05:02 |
Paseky nad Jizerou
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 6 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 12 [0 km z 10.12 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-16 06:01:03 |
Pec pod Sněžkou
0| Stav: | Provoz o víkendu |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 16 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 21 [0 km z 13.815 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:04 |
Pěnkavčí vrch
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0.5 km z 0.5 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-06 14:21:04 |
Petříkovice
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [2.71 km z 2.71 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-03 16:29:24 |
Prkenný Důl - Bret Family Ski Park
0| Stav: | Areál zrušen |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 5 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [0 km z 1.06 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-01-11 21:55:04 |
Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda | Bahýnka
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [1.117 km z 1.117 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 13:34:23 |
Rokytnice nad Jizerou - Sachrovka
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0.7 km z 0.7 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-02-26 20:09:45 |
Rokytnice nad Jizerou - Studenov
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 8 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 8 [4.69 km z 4.69 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 13:35:34 |
Špindlerův Mlýn - Medvědín | Horní Mísečky
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 9 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 11 [0 km z 14.97 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-25 12:01:02 |
Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 8 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 11 [0 km z 13.675 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-07 06:01:03 |
Strážné
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 6 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [0 km z 1.95 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-16 06:01:03 |
Svoboda nad Úpou
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0 km z 1.4 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-20 12:01:02 |
Velká Úpa
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 8 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 6 [0 km z 3.23 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:04 |
Vítkovice v Krkonoších - Aldrov
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:00 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 7 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 11 [0 km z 5.57 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-10 08:01:02 |
Vítkovice v Krkonoších - Janova Hora
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [1.15 km z 1.15 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-06 14:26:09 |
Vítkovice v Krkonoších - Vurmovka
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:30 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [1.32 km z 1.32 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-24 15:56:58 |
Vrchlabí - Kněžický vrch | Kebrlák
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 6 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 12 [0 km z 5.81 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-06 12:01:02 |
Vysoké nad Jizerou - Šachty
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 6 [0 km z 4.25 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:03 |
Žacléř - Prkenný Důl - Arrakis
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 7 [0 km z 4.78 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-16 06:01:03 |
Zvičina
0| Stav: | Provoz areálu není znám |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 10:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [0 km z 3.02 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-01-11 21:37:45 |
