Hory » Krušné hory
← zpět na hlavní stránkuV pohoří Krušné hory je dnes v provozu 1 lyžařský areál. V provozu je 5 lanovek a vleků. Otevřeno a upraveno je 0.6 km sjezdovek.
Řadit dle: abecedy | nejvíce otevřených sjezdovek
Filtrovat: v provozu | mimo provoz
Bouřňák
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 6 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 8 [7.57 km z 7.57 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-06 14:39:36 |
Boží Dar - Novako
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:30 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0 km z 0.5 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-07 12:01:04 |
Boží Dar - Za Prahou | Hranice
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0 km z 2.16 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-16 12:01:04 |
Bublava - Stříbrná
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 17:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 7 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 7 [0 km z 3.21 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-05-11 12:01:03 |
Český Jiřetín
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0 km z 2.33 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-01 12:01:03 |
Jáchymov - Novako
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:30 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 8 [0 km z 4.63 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-20 12:01:04 |
Klínovec | Neklid
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 1 z 16 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 27 [0 km z 30 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-05-11 12:01:03 |
Klíny
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:30 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 1 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 8 [0 km z 2.865 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-05-11 12:01:04 |
Kraslice - Krajka
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0 km z 0.96 km] |
| Aktualizace dat: | 2025-01-02 16:29:09 |
Krupka - Komáří Vížka
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [1.2 km z 1.2 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-02-03 11:48:44 |
Měděnec - Alšovka
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [1.45 km z 1.45 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-17 14:33:03 |
Meziboří
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 16:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0.537 km z 0.537 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-24 15:45:50 |
Mezihoří
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 19:30 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.8 km z 0.8 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-06 14:52:27 |
Nové Hamry - TJ (U kostela)
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [0 km z 0.945 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-05-11 12:01:03 |
Nové Hamry - U řeky
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.7 km z 0.7 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-24 13:24:48 |
Pernink - Nádraží
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [1 km z 1 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 13:52:03 |
Pernink - Velflink
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0.3 km z 0.3 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 13:23:08 |
Plešivec
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 2 z 9 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 11 [0 km z 11.465 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-05-11 12:01:04 |
Potůčky
0| Stav: | V provozu |
| Sníh: | 80 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 1 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 1 z 3 [0.55 km z 1.22 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 06:01:04 |
Pyšná
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [0.874 km z 0.874 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-13 12:58:38 |
Stříbrná - Lišák
0| Stav: | Provoz areálu není znám |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0 km z 3.1 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-01-11 21:51:04 |
Telnice
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 5 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 8 [0 km z 6.41 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-05-11 12:01:03 |
