Hory » Šumava
← zpět na hlavní stránkuV pohoří Šumava je dnes v provozu 1 lyžařský areál. V provozu je 1 lanovek a vleků. Otevřeno a upraveno je 0 km sjezdovek.
Řadit dle: abecedy | nejvíce otevřených sjezdovek
Filtrovat: v provozu | mimo provoz
České Žleby
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 7 [2.23 km z 2.23 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-06 15:28:23 |
Frymburk
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [1.69 km z 1.69 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-16 01:23:55 |
Hartmanice
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [1.8 km z 1.8 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-02-13 16:23:42 |
Hojsova Stráž - Brčálník
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0 km z 0.31 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-01-22 14:41:57 |
Horní Vltavice
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [0.7 km z 0.7 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-24 13:10:38 |
Javorník na Šumavě
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 5 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.725 km z 0.725 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-03 17:28:55 |
Kašperské Hory
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [2.05 km z 2.05 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-17 14:49:09 |
Kozí Pláň
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [0.7 km z 0.7 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-03 17:33:07 |
Kubova Huť
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:30 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [1.84 km z 1.84 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-17 14:47:21 |
Kvilda
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 8 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [0 km z 1.17 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:05 |
Libínské sedlo - Ski Libín
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0.547 km z 0.547 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-17 14:36:45 |
Nezdice
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0 km z 1.5 km] |
| Aktualizace dat: | 2024-03-08 19:58:40 |
Nové Hutě
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 6 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 6 [0 km z 3.05 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:05 |
Strážný
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.57 km z 0.57 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 13:26:16 |
Zadov
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 9 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 10 [0 km z 4.69 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:05 |
Železná Ruda - Alpalouka
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0.9 km z 0.9 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-24 13:15:54 |
Železná Ruda - Belveder
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 5 [0 km z 2.5 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:06 |
Železná Ruda - Nad nádražím
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 8 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 9 [0 km z 3.51 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:05 |
Železná Ruda - Pancíř
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 19:30 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [2.7 km z 2.7 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-06 15:30:30 |
Železná Ruda - Samoty
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [2.5 km z 2.5 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 13:58:02 |
Železná Ruda - Špičák
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 9 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 20 [0 km z 11.696 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-17 12:01:04 |
