Hory » Vysočina
← zpět na hlavní stránkuV pohoří Vysočina je dnes v provozu 3 lyžařské areály. V provozu je 2 lanovek a vleků. Otevřeno a upraveno je 0.4 km sjezdovek.
Řadit dle: abecedy | nejvíce otevřených sjezdovek
Filtrovat: v provozu | mimo provoz
Jimramov
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 08:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 9 [4.1 km z 4.1 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 14:03:03 |
Hlinsko
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0.84 km z 0.84 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-17 14:24:57 |
Fajtův kopec
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [1.01 km z 1.01 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-24 13:19:00 |
Bystré
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.44 km z 0.44 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 14:33:46 |
Čeřínek
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.585 km z 0.585 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-24 15:29:13 |
Čihadlo
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - 19:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.9 km z 0.9 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-03 17:06:26 |
Kladky
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.86 km z 0.86 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-03 17:01:43 |
Luka nad Jihlavou
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 19:30 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [1.26 km z 1.26 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-13 12:31:38 |
Mrákotín
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - 19:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.74 km z 0.74 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-02-26 19:01:40 |
Polička
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - 19:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.4 km z 0.4 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 14:01:11 |
Trhová Kamenice - Hluboká
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - 19:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.48 km z 0.48 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-13 16:13:06 |
Dědkov
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0.35 km z 0.35 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-24 15:29:55 |
Kadlečák
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 15:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0.4 km z 0.4 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-02-26 20:05:05 |
Křemešník
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0.37 km z 0.37 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-10 13:31:17 |
Vysoká u Havlíčkova Brodu
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 16:00 - 19:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0.45 km z 0.45 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-06 12:05:35 |
Šacberk
0| Stav: | Provoz o víkendu |
| Sníh: | 80 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 2 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 1 z 1 [0.38 km z 0.38 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-24 13:16:40 |
Chotěboř - Svatá Anna
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 15:00 - 18:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [0 km z 1.3 km] |
| Aktualizace dat: | 2025-01-27 15:02:10 |
Dalečín
0| Stav: | Areál zrušen |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0 km z 1.7 km] |
| Aktualizace dat: | 2024-12-15 14:03:50 |
Hodonín u Kunštátu
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0 km z 1.13 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-09 12:01:04 |
Kovářová
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0 km z 0.92 km] |
| Aktualizace dat: | 2024-03-08 20:07:41 |
Nedvědice - Nutrie
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 14:00 - 19:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [0 km z 1 km] |
| Aktualizace dat: | 2025-05-09 17:35:52 |
Nové Město na Moravě - Harusák
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0 km z 0.53 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-12 12:01:04 |
Olešnice na Moravě
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 4 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [0 km z 1.06 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-05-11 12:01:04 |
Svratka
0| Stav: | Areál zrušen |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0 km z 0.4 km] |
| Aktualizace dat: | 2025-01-02 16:18:57 |
Třebíč - Pod kostelíčkem
0| Stav: | Provoz areálu není znám |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 14:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0 km z 0.1 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-01-11 21:49:01 |
Trhová Kamenice
0| Stav: | Provoz areálu není znám |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 19:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 1 [0 km z 0.3 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-01-11 21:47:11 |
Zbraslav u Brna
0| Stav: | Mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0 km z 0.5 km] |
| Aktualizace dat: | 2025-08-22 16:43:59 |
