Střediska
Řadit dle: abecedy | nejvíce otevřených sjezdovek
Filtrovat: v provozu | mimo provoz
| Stav: | v provozu |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 20:30 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 7 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 12 [0 km z 10.25 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-20 06:01:03 |
| Stav: | v provozu |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 08:30 - 21:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 1 z 8 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 17 [0 km z 13.44 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-17 12:01:03 |
| Stav: | v provozu |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 1 z 5 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 4 [0 km z 1.68 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:06 |
| Stav: | v provozu |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 16:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 3 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 3 [0 km z 0.9 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:03 |
| Stav: | v provozu |
| Sníh: | 80 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 1 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 1 z 3 [0.55 km z 1.22 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 06:01:04 |
| Stav: | v provozu |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 1 z 1 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 0 [0 km z 0 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-04-21 12:01:05 |
| Stav: | v provozu |
| Sníh: | 0 cm |
| Otevírací doba: | 09:00 - 20:00 |
| Lanovek / vleků v provozu: | 1 z 10 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 11 [0 km z 2.634 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-21 12:01:04 |
| Stav: | mimo provoz |
| Sníh: | - cm |
| Otevírací doba: | - |
| Lanovek / vleků v provozu: | 0 z 2 |
| Sjezdovky v provozu: | 0 z 2 [0.59 km z 0.59 km] |
| Aktualizace dat: | 2026-03-06 11:33:48 |
